Celý letáček k nahlédnutí zde. 

Termální koupaliště a lázně Podhájska

 

TERMÍN: 13. – 15.3.2020

                                                   CENA: 3.300 Kč

Termály Podhájska se rozprostírá na ploše 12 ha. Jeho voda je světovým unikátem s blahodárnými účinky na celý organismus, srovnatelná s vodou Mrtvého moře. Voda v Podhájské léčí obtíže dýchacích cest, pohybového ústrojí a kůže.

Konkrétně: stimuluje štítnou žlázu, působí na doléčení zlomenin, zmírňuje bolestivé stavy způsobené revmatismem, cévními a kloubními onemocněními, či přetrvávajícími bolestmi zad,
ale poskytuje také úlevu unaveným a pracovně vyčerpaným lidem. Bohatá koncentrace síranů, kyseliny křemičité a borité výrazně napomáhá a léčí ekzémová onemocnění, včetně lupénky.

V areálu koupaliště, které bylo v roce 2004 kompletně zrekonstruováno, najdeme celkem 10 bazénů s geotermální i užitkovou vodou. Během letní sezóny je v provozu všech 10 bazénů, najdeme zde 4 bazény s termální vodou, dalších 6 bazénů je napuštěno užitkovou vodou. Součástí koupaliště jsou stánky s občerstvením, venkovní restaurace a také travnaté terasy, připomínající spíše botanickou zahradu, vhodné pro odpočinek v soukromí. Pro děti je určeno hřiště s různými prolézačkami a trampolínou.

UBYTOVÁNÍ:  Ve 2, 3 nebo 4lůžkových pokojích v penzionu                  

Penzion  Max se nachází 600 metrů od termálních lázní Podhajská a nabízí volný přístup do lázní. Penzion poskytuje pokoje s koupelnou, menším kuchyňským koutem, mikrovlnnou troubou a chladničkou.

STRAVA: polopenze (snídaně-švédské stoly, večeře)

CENA ZAHRNUJE: Dopravu autobusem, ubytování, stravu, vzdušné (lázeňský poplatek), živá hudba k tanci, pojištění CK

CENA NEZAHRNUJE: Pojištění do zahraničí, vstupné do termálních lázní
(dospělá osoba = 12 euro/den, popř. 3eura/hodina a děti 3-15 let = 6euro)

 

Rezervace na emailu: ca.petratykalova@seznam.cz

Pro rezervaci uveďte: jméno, příjmení, datum narození, poštovní adresu a tel. č.


TOPlist