Celý letáček k nahlédnutí zde. 

VÁNOČNÍ AMSTERDAM

 

Termín:

12.12.-15.12.2019       

 

Cena: 3.800,-

 

Program:

1. den - Odjezd z ČR ve večerních hodinách

2. den - Amsterdam : příjezd do Amsterdamu, „Benátek severu“, města ležícího na světoznámých grachtech. Procházka městem s návštěvou nejvýznamnějších míst, květinového trhu, blešího trhu, projdeme přes oblast grachtů prodejné lásky
a  coffeeshopů a projedeme se lodí po grachtech /jízdné cca 14,-EUR není v ceně zájezdu/. Volno k návštěvě zajímavostí jako je například Museum Madame Tussaud, nebo Rijksmusea, nejvýznamnější a největší galerie Nizozemska, které se kromě mnoha jiných významných děl může pochlubit pověstným Rembrandtovým obrazem „Noční hlídka“. V podvečerních hodinách odjezd do místa ubytování.

3. den - Návštěva skansenu větrných mlýnů v Zaanse Schans kde se též seznámíme s tradiční výrobou dřeváků, dále navštívíme místní sýrovou farmu, kde budete moci ochutnat a zakoupit holandské sýry, odtud pojedeme do přístavního městečka Volendam, kde se tak trochu zastavil čas a kde místní s oblibou chodí v rázovitých krojích. Kromě jiného zde jistě nezapomeneme ochutnat místní specialitu, uzeného úhoře, či tradiční herinky nebo jiné mořské speciality. V podvečerních hodinách návrat zpět do ČR.

4. den - Příjezd do ČR ve velmi časných ranních hodinách

Cena zahrnuje: dopravu autobusem tam a zpět, služby průvodce, 1x ubytování v hotelu
se snídaní (3 a 4 lůžkové pokoje s příslušenstvím)

Cena nezahrnuje: vstupné, cestovní pojištění

 

 

 

Rezervace na emailu: ca.petratykalova@seznam.cz

Pro rezervaci uveďte: jméno, příjmení, datum narození, poštovní adresu a tel. č.


TOPlist